Sbor dobrovolných hasičů Jimlín

Internetové stránky jimlínských hasičů

Statistika

Z diskuze...

Krušnohorská liga 2008

Pořadí Družstvo Okres Body
1. Hrobce LT 133
2. Chrášťany LT 106
3. Lhenice TP 98
4. Chrášťany B LT 95
5. Křešice LT 87
6. Jimlín LN 84
7. Bříza LT 78
8. Touchovice LN 77
9. Štrbice TP 77
10. Lhenice B TP 69
11. Srbice TP 62
12. Štrbice B TP 48
13. Světec TP 44
14. Zeměchy LN 28
15. Lestkov SE 20
16. Dřemčice LT 18
17. Hrobce B LT 14
18. Duchcov TP 10
19. Srbice B TP 7
20. Děčany LT 6
21. Střemy ME 5
22. Chraberce LN 4
23. Malé Březno B MO 3
24. Malé Březno MO 3
25. Klášterec nad Ohří CV 1
26. Černuc KL 0
27. Hostomice TP 0
Pořadí Družstvo Okres 1.terč Čas
1 Hrobce LT 17,38 P 17,64
2 Lhenice TP 17,48 P 17,76
3 Chrášťany B LT 17,40 L 17,83
4 Bříza LT 19,15 L 19,23
5 Jimlín LN 18,57 L 19,40
6 Touchovice LN 18,48 L 19,41
7 Chrášťany LT 20,23 L 20,23
8 Srbice TP 20,26 L 20,26
9 Zeměchy LN 20,32 L 20,39
10 Křešice LT 17,32 P 20,70
11 Světec TP 23,02 L 23,28
12 Srbice B TP 22,63 P 24,49
13 Štrbice B TP 25,92 L 26,27
14 Štrbice TP 25,10 L 34,17
15 Malé Březno MO 31,35 L 38,76
16 Lhenice B TP 47,44 P 61,79
Pořadí Družstvo Okres 1.terč Čas
1 Lhenice TP   17,66
2 Touchovice LN   18,70
3 Křešice LT   18,71
4 Chrášťany LT   18,73
5 Hrobce LT   19,04
6 Štrbice TP   19,34
7 Jimlín LN 19,53
8 Štrbice B TP   19,71
9 Srbice TP   20,39
10 Bříza LT   20,97
11 Světec TP   23,23
12 Lhenice B TP   24,90
13 Srbice B TP   25,79
14 Dřemčice LT   26,40
15 Zeměchy LN 32,56
16 Chrášťany B LT   46,76
17 Malé Březno MO   99,99
výsledky zatím nezveřejněny
Pořadí Družstvo Okres 1.terč Čas
2 Hrobce LT 18,27 P 18
1 Křešice LT 18,42 L 18
4 Chrášťany B LT 18,36 P 19
3 Lhenice B TP 18,50 L 19
5 Štrbice TP 18,79 P 19
6 Jimlín LN 20,59 P 20
7 Chrášťany LT 20,40 L 21
8 Světec TP 22,16 L 22
9 Bříza LT 22,26 L 22
10 Srbice TP 26,30 L 28
11 Štrbice B TP 27,16 P 29
12 Dřemčice LT 22,80 L 38
13 Lhenice TP 38,39 L 38
14 Touchovice LN 22,25 L 50
15 Hrobce B LT N N
Pořadí Družstvo Okres 1.terč Čas
4 Chrášťany LT 21,85 L 25
1 Hrobce LT 24,2 L 25
2 Křešice LT 24,49 L 25
3 Lhenice TP 25,43 L 25
6 Bříza LT 23,55 L 26
5 Lhenice B TP 26,34 L 26
7 Štrbice B TP 25,90 L 27
8 Touchovice LN 26,79 L 27
9 Štrbice TP 27,62 L 27
11 Hrobce B LT 27,80 L 29
10 Srbice TP 27,99 L 29
12 Jimlín LN 24,09 L 32
13 Světec TP 33,98 L 34
14 Zeměchy LN 42,04 L 46
15 Chrášťany B LT N N
Pořadí Družstvo Okres 1.terč Čas
1 Lhenice TP 22,79 P 22
2 Lhenice B TP 21,74 L 23
3 Chrášťany LT 21,75 P 23
4 Jimlín LN 24,44 P 25
5 Chrášťany B LT 26,42 P 26
6 Bříza LT 24,70 L 28
7 Štrbice TP 27,77 P 28
8 Touchovice LN 28,06 L 29
10 Srbice TP 25,44 L 31
9 Světec TP 26,01 P 31
13 Dřemčice LT 27,69 L 33
11 Štrbice B TP 29,04 P 33
12 Duchcov TP 32,07 P 33
14 Malé Březno MO 33,31 L 34
15 Křešice LT 33,38 P 35
16 Děčany LT 34,86 L 38
17 Malé Březno B MO 39,96 P 40
18 Hostomice TP 37,34 P 46
19 Zeměchy LN 41,08 P 53
20 Hrobce LT N N
      Skvělé 2.místo nás vyneslo na celkově 4. místo průběžného pořadí KL po 3.závodech!!!
Pořadí Družstvo Okres 1.terč Čas
1 Chrášťany LT 24,29 L 24,83
2 Jimlín LN 26,90 L 28,28
3 Štrbice TP 23,62 L 30,29
4 Chrášťany B LT 25,29 P 32,06
5 Srbice TP 31,39 P 32,81
6 Bříza LT 27,50 P 33,29
7 Touchovice LN 24,75 L 33,48
8 Hrobce LT 32,11 L 34,61
9 Světec TP 34,62 L 34,76
10 Křešice LT 32,46 L 35,24
11 Lhenice TP 35,67 P 37,37
12 Lhenice B TP 34,22 L 42,71
13 Malé Březno B MO 47,97 L 62,80
14 Děčany LT 76,40 P 78,21
15 Klášterec nad Ohří CV 77,37 L 78,26
16 Štrbice B TP 9999 L 9999
17 Malé Březno MO 9999 L 9999

 

Celková tabulka po 3 z 9 závodů:

Pořadí Družstvo Okres Body
1. Hrobce LT 45
2. Chrášťany B LT 41
3. Chrášťany LT 30
4. Jimlín LN 29
5. Štrbice TP 28
6. Touchovice LN 27
7. Lhenice TP 22
8. Bříza LT 21
9. Lhenice B TP 20
10. Křešice LT 19
11. Štrbice B TP 18
12. Srbice TP 16
13. Světec TP 13
14. Zeměchy LN 11
15. Hrobce B LT 9
16. Dřemčice LT 9
17. Děčany LT 6
18. Střemy ME 5
19. Malé Březno B MO 3
20. Klášterec nad Ohří CV 1
21. Malé Březno MO 0
22. Lestkov SE 0
23. Černuc KL 0
  V druhém závodě KL jsme obsadili až 14. místo,i přesto,že 1.terč jsme měli prakticky 3. nejlepší ze všech účastníků..Překvapením je umístění kolegů ze Zeměch.
Pořadí Družstvo Okres 1.terč Čas
1 Lestkov VS 16,85 P 17,71
2 Hrobce LT 17,87 P 18,23
3 Lhenice B TP 19,51 P 19,62
4 Chrášťany B LT 19,92 P 20,23
5 Štrbice B TP 20,73 L 20,73
6 Chrášťany LT 20,59 L 21,11
7 Bříza LT 21,03 L 21,87
8 Zeměchy LN 21,92 P 22,04
5 Křešice LT 20,59 P 22,11
9 Touchovice LN 21,25 L 22,60
10 Světec TP 22,66 P 22,93
11 Srbice TP 21,68 P 23,70
12 Štrbice TP 23,12 L 23,96
13 Dřemčice LT 23,87 L 24,25
14 Jimlín LN 19,21 L 25,32
15 Hrobce B LT 26,60 L 26,94
16 Lhenice TP 28,36 P 29,76
17 Malé Březno MO 28,86 L 30,92
18 Malé Březno B MO 29,54 L 32,21
19 Křešice LT L N
20 Děčany LT L N

 

Konečné pořadí:
Pořadí Družstvo Okres 1.terč Čas
1 Hrobce LT   22,25
2 Lhenice TP   24,43
3 Chrášťany B LT   25,60
4 Křešice LT   25,69
5 Touchovice LN   26,65
6 Jimlín LN 27,06
7 Štrbice TP   30,82
8 Hrobce B LT   31,01
9 Štrbice B TP   32,14
10 Dřemčice LT   33,71
11 Střemy ME   34,16
12 Děčany LT   34,61
13 Zeměchy LN   35,91
14 Bříza LT   41,20
15 Lhenice B TP   42,96
16 Černuc KT   43,12
17 Světec TP   45,24
18 Srbice TP   57,21
19 Chrášťany LT   N
1  
2  
 
Ohni zmar!